فرم ثبت آرایشگاه در بانک اطلاعاتی مونت


 مشخصات فردی

اطلاعات وارد شده بخش "مشخصات فردی" در پروفایل آرایشگاه ثبتی شما برای عموم نمایش داده نمیشود
همچنین نزد سایت مونت محفوظ و صرفا جهت مدیریت آرایشگاه / آرایشگاه های شما خواهد بود .
شماره همراه  :  
رمز عبور  :  
ایمیل  :  
نام  :  
نام خانوادگی  :  

 مشخصات آرایشگاه

اطلاعات وارد شده در این بخش پس از ثبت و تایید مونت برای عموم قابل نمایش خواهد بود.
استان  :  
محدوده جغرافیایی :  
محله  :  
منطقه :  
نام آرایشگاه  :  
دسته بندی  :  
 مدیر آرایشگاه :  
توضیحات :  
وب سایت  :  
اینستاگرام  :  
تلگرام  :  
تلفن های تماس  :  
آدرس  :  
ساعات کاری  :  
قیمت  :  
تعداد آرایشگران :  
تعداد صندلی :  
عکس نمایه  :  
جانمایی بر روی نقشه  :  
طول جغرافیایی  :  
عرض جغرافیایی  :  
 

قوانین را خوانده ام و با آن موافق هستم .
 


راهنمای ثبت آرایشگاه


* نام کاربری شماره تماس شما می باشد و رمز عبور نیز آنچه تعریف کرده اید. پس از تکمیل این فرم و ثبت نهایی آن نسبت به وارد شدن به حساب کاربری و تکمیل اطلاعات فردی و خدمات و امکانات آرایشگاه / آرایشگاه های خود اقدام کنید.

* در صورتی که نام کاربری شما در وب سایت وجود داشته باشد مکان جدید به صورت اتوماتیک در پنل شما ثبت میشود.

* هرچه دقیق تر و کامل تر بودن فرم ثبت شما موجب معرفی بهتر و یافتن سریع تر و بهتر آرایشگاه شما می باشد پس فقط چند دقیقه وقت بیشتر بگذارید!

* در قسمت توضیحات می توانید مشخصات جانبی آرایشگاه خود مانند کارهای تخصصی خاص خود و همچنین امتیازات و مدارک و جوایزی که در طول فعالیت بدست آورده اید و مشخصات فردی که دوست دارید وارد کنید.

* ساعات کاری خود را هرچقدر دقیق تر وارد کنید ضمن کسب آسودگی کاربران جهت مراجعه و بررسی آرایشگاه خود مدیریت زمانی خود را داشته باشید.

* بازه قیمت که در فرم می باشد جهت فیلتر کردن مشتریان می باشد که می توانند با بودجه خود به آرایشگاه دلخواه خود برسند. تعیین قیمت میتواند ضمن تسهیل کردن دسترسی مشتریان به آرایشگاه مدنظر شما را در دید بگذارد. تعریف قیمت با توجه به عرف منطقه ای می باشد که با توجه به موقعیت خود می توانید آن را تعریف کنید! متوجه می باشید که اشتباه عمدی در این بازه مشتریان شما را از شما می گیرد!

* به عنوان مدیر آرایشگاه می توانید آرایشگرهایی که با شما به فعالیت میپردازند را معرفی کنید که نسبت به زمانبندی مشتریان مانور بیشتری برای جذب آنها داشته باشید.

* عکس نمایه آرایشگاه می تواند شامل لوگو، سردر، عکس داخل آرایشگاه و غیره باشد. پیشنهاد ما ثبت لوگو می باشد چون در ادامه ثبت آرایشگاه می توانید عکس های بیشتری در گالری آرایشگاه خود بارگزاری کنید.

* با حرکت روی نقشه میتوانید به راحتی موقعیت خود را در نقشه ثبت و آسودگی در مسیریابی را به مشتریان خود ارائه و کسب رضایت دوچندانی به دست بیاورید.