درباره ما


آرایشگاه ها جزو معدود مکان هایی هستند که همیشه در فواصل زمانی مشخصی به آنها سر می‌زنیم، دلبستگی خاصی به آنها پیدا می کنیم و حس خوبی بعد از آرایش پیدا می‌کنیم. آرایشگاه ها به خاطر نوع خدمتی که ارائه می دهند همیشه در همه شرایط مشتریان خودشان را دارند. در یک طبقه بندی جهانی آرایشگری شادترین شغل دنیا شناخته شده است و به نظر می رسد آرایشگری شغل جذابی باشد. اما آرایشگری هم مانند هر شغل دیگری ارتباط تنگاتنگی با هنر بازاریابی دارد، یک آرایشگر اگر نتواند رضایت مشتریانش را فراهم کند مدت زیادی دوام نخواهد آورد.

سایت "مونت" مکانی است جهت معرفی آرایشگاه ها که می توانید بهترین و مناسب ترین آن را در نزدیکی محل کار یا منزل خود بیابید. همچنین بدون مراجعه حضوری از نوع خدمات، امکانات و همچنین فضای آرایشگاه با مراجعه به گالری هر کدام آشنا شده و انتخاب کنید. آرایشگاه ها از جمله کسب وکارهایی هستند که مشتریان برای استفاده از خدمات آنها مجبورند مدتی بین 10 دقیقه تا 1 ساعت منتظر بمانند و منتظر ماندن یکی از بدترین احساسات برای عموم مردم است. ولی با جستجو در این سایت با در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود و اطلاع از ساعات کاری آرایشگاه بهترین انتخاب را داشته و در زمان خود مدیریت کنید. ضمن اینکه با اطلاع از امکانات آرایشگاه به طور مثال امکانات تفریحی، پذیرایی و غیره با آگاهی، زمان خود را به بهترین شکل حتی با وجود انتظار نوبت آرایشگاه بهینه کنید. آشنا شدن با آرایشگاه های محبوب با بررسی امتیاز کاربران و نظرات آنها میتواند لذت اصلاح و آرایش شما را دو چندان کند و همچنین با اشتراک گذاری نظرات خود ضمن امتیاز دهی به آرایشکاه ها دیگران را نیز در تصمیم خودشان مطمئن تر کنید.

ضمن اینکه با این سیستم آرایشگاه ها تلاش خود را برای جذب مخاطبان و در اختیار گذاشتن هرچه بهتر امکانات و خدمات خود هم به رشد و پیشرفت خود کمک کرده و هم مشتریان ترغیب شده نظرات و امتیازات بالا داده که خود معامله ای دو سر سود است که برای طرفین بهترین ها را به ارمغان می آورد. سیتم نظردهی سایت باعث میشود ضمن بررسی سلایق مشتریان توسط آرایشگران درخواست های آنان را نیز خوانده و هم ایرادهای احتمالی خود را برطرف کنند و هم از مد روز جا نمانده و به خدمات خود بیافزایند. که این نظرات باعث جلوگیری از به قولی رودربایستی مشتریان شده که نظرات خود را معمولا مستقیم نمیتوانند اعلام کنند و هم آرایشگران میتوانند جواب خود را در نظرات با مشتریان درمیان بگذارند.